Kontakt

Kontakt

AGRO CS Slovakia, a.s.
Nám. republiky 5, 984 01 Lučenec

Výrobný závod

Veľké Dravce
GPS: 48.352088, 19.839403

E-mail

poradna@agrocs.sk

Pošlite nám správu

Neváhajte nás kontaktovať cez formulár nižšie, alebo na uvedených kontaktných údajoch. Naše produkty KRISTALON sú tu pre vás.
Kontaktny formular
Kryštalické, vo vode úplne rozpustné hnojivá, obsahujúce všetky živiny potrebné na dobrý vývin rastlín vrátane mikroprvkov vo forme, ktorá je rastlinami dobre prijateľná a vysoko účinná.

Hnojivá KRISTALON sú na trhu už od roku 1996 a sú trvale označované za najlepšie a najznámejšie! Každoročne sú vyhlasované za najobľúbenejšie na trhu! Vďaka svojim výborným hnojivovým účinkom sú obľúbené nielen u malospotrebiteľov, ale stali sa aj hnojivami profesionálov!
Rastliny prinášajú do života potešenie, radosť a odmeňujú nás pestovateľov za to, ako sa o ne s láskou staráme. Každý pestovateľ sa usiluje o to, aby jeho rastliny boli silné, čo najzdravšie, aby rýchlo rástli, mali mnoho krásne vyfarbených kvetov, veľa šťavnatých plodov.

Komu sa darí tieto hodnoty dosiahnuť, vie, že je k tomu potrebný kvalitný substrát, pravidelná zálievka, dostatočné množstvo svetla a tepla a predovšetkým živiny. Tie rastline musíme dodať my – kvalitným hnojivom.

Obsahuje mikroprvky

Mikroprvky v hnojive Kristalon slúžia ako rastlinné vitamíny a zabezpečujú výbornú kondíciu rastlín.

Aktivátor kvitnutia

Obsah fosforu v špeciálnej forme, ktorá je pre rastliny jednoduchšie a rýchlejšie prijateľnejšia.

Vyživuje a chráni

Vápnik chráni plody paradajok proti černeniu pupkov a plody paprík proti hnilobe.